Ürünler/Laboratuar Kurulumu


FARKIMIZ ADIMIZA DUYULAN GÜVENDE YATIYOR

Distribütörlüğünü üstlendiğimiz markaların satış ve pazarlamasında elde ettiğimiz başarının satış sonrası hizmetlerimizde de yansıtmaktayız. Türkiye’nin her noktasında konusunda uzman profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin taleplerine zamanında ve kapsamlı hizmet sunuyoruz. Servisimizde bakım onarım işlemleri, uzun yıllara dayanan bilgi birikimleri ile en iyi hizmeti sunabilmek adına çalışan mühendis kadromuz tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor. Son teknoloji cihazlarla sürekli yenilenen ve zenginleştirilen servis ekipmanları ile hizmetimizin kalitesini arttırmayı sürdürüyoruz.
Hizmet kalitesinin başarının temeli olduğuna inanıyor, satış sonrası servis ağında görev alan her çalışanımızın verdiği hizmetin öneminin ve ciddiyetinin bilincinde olmasını hedefliyoruz. Bu bilinci geliştirecek en önemli faktörün eğitim olduğu düşüncesiyle, teknolojik gelişmelere paralel olarak yurtdışı, yurtiçi ve şirket içi eğitim programları ile uzman kadromuz eğitimlerini güncel tutmaktadır.

Deneyimli Teknik Kadromuz ve Proje Koordinatörlerimizle, Tüp Bebek çalışmalarının her aşamasında, Androloji, Embriyoloji ve Kriyo Laboratuvarları ile  Jinekoloji’nin ihtiyaç duyduğu tüm cihaz, ekipman, aksesuar ve sarf malzemelerinin projelendirilmesi aşamasında daima hizmetinizdeyiz.

    • Laboratuvar cihazları ve laminar kabinler üreten Scanlab,
    • Lazer yardımlı manipülasyonlarıyla Hamilton Thorne,
    • Inovativ laboratuvar ürün grubu Fornax ile Shivani Scientific Industries,
    • IVF klinik uygulamalarında kullanılacak tüm gereçleriyle Rocket medical,
    • Cryodiffusion Sistemler.

 

Medek Medikal Ürünler ve Sağlık Hizmetleri A.Ş