Başarının Anahtarı: Tüp Bebek Laboratuarında Kalite…

Dr. David Mortimer İstanbul’daydı!

Tüm dünyadaki IVF camiası tarafından IVF ve ilgili laboratuarlarda Kalite Kontrol ve Kalite Yönetimi üzerine duayen kabul edilen bilim adamının bu konu üzerine yazdığı sayısız kitap, kitap bölümü ve  bilimsel yayını bulunmaktadır. Dr. David Mortimer 29 Haziran 2011 tarihinde konu ile ilgili tecrübelerini embriyologlar ve jinekologlar ile paylaştı.

Haberin devamı...

 

Medek Teknik hizmetinizde!

Medek Teknik adı altında kurulan Teknik Servis'imiz bir IVF merkezini oluşturan Embriyoloji ve Adroloji Laboratuvarı ile Jinekoloji (OPU) ve Cryogenic birimlerinin ihtiyaç duyduğu tüm IVF cihazlarının teminini, bakımını, teknik desteğini, Anahtar teslimi laboratuar kurulumlarını, Laboratuar validasyon ve standardizasyon hizmetlerini sağlamaktadır.

 

Kalite Kontrol Çalışmaları

Laboratuarlarda standardizasyonun öneminin her geçen gün arttığı günümüzde, bu hususun belki de en önemli olduğu laboratuarların başında Tüp Bebek-Embriyoloji Laboratuarları gelmektedir.

Haberin devamı...

 

IVF’te yepyeni bir iğne anlayışı!

Rocket® NX™ İğne dış çapı geniş bir iğnenin rijiditeve akış hızı ile küçük dış çaplı bir iğnenin son derece gelişmiş penetrasyon ve keskinlik özelliklerini birlikte sunuyor.

 

Anahtar Teslimi IVF Laboratuvarı Kurulum Projeleri

Deneyimli Teknik Kadromuz ve Proje Koordinatörlerimizle Bir IVF merkezini oluşturan Embriyoloji ve Adroloji Laboratuvarı ile Jinekoloji (OPU) ve Cryogenic birimlerinin ihtiyaç duyduğu tüm cihaz, ekipman, aksesuar ve sarf malzemelerinin projelendirilmesi aşamasında daima hizmetinizdeyiz.

 

Sage CE'sini aldı.

Sage IVF ürünleri 23 Mart 2009 tarihinde BSI (British Standards Institute) tarafından CE sertifikasyonunu protein içermeyen ürünlerinde almaya hak kazandı. Artık Proteinsiz Ardışık medyum ürünlerimiz üretim standart ve kalitesi konusunda yeterliliğini FDA'den sonra CE sertifikasyonuna sahiptir.

 

Yeni Distribütörlüklerimiz

MEDEK kalitesi ve hizmet anlaşını laboratuarınızda daha derinden yaşamak ister misiniz? MEDEK Instruments, Laboratuar cihazları ve kalite kontrol uygulamalarında bilimsel yaklaşımı ve teknik servis anlayışıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Yeni distribütörlüklerimiz:HAMILTON THORNE, MIDATLANTIC DIAGNOSTICS, ScanLab Equipment.

 

NUNC IVF range ürünleri her geçen gün genişliyor

NUNC firması tarafından geliştirilen IVF laboratuarlarının kalite kontrol ve pratik uygulama ihtiyaçlarına uygun, CE sertifikalı, LAL ve tek hücreli MEA testleri yapılmış ürünleri için lütfen tıklayın. Yeni 90mm'lik IVF dishler de artık ürün ailemize katıldı. Numune için lütfen bize info@medek.com.tr adresinden ulaşın.

 

Medek Medikal Ürünler ve Sağlık Hizmetleri A.Ş